Тиждень дитячого читання в обласній бібліотеці для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради у розпалі

Малеча з групи продовженого дня ЗОШ № 62 разом з бібліотекарем мандрувала казковими стежинками, відгадуючи загадки, підбираючи пари казковим героям та виправляючи помилки, що закрались у казки. А в якості винагороди за активність отримали змогу переглянути лялькову виставу "Вередій".

Бажаючим "оживити" свої фантазії пропонували взяти участь у веселому майстер-класі з виготовлення чудернацьких книжкових закладинок. Тепер смішні монстрики, кмітливі привиди та інша "казкова нечисть" "житиме" серед книжкових сторінок.

Частий гість на бібліотечних заходах, головний редактор запорізької дитячої газети "Клякса" Ольга Волкова, як завжди "розкрутила" дітвору на участь у інтелектуальних конкурсах, а найкмітливішим вручила цукерки та свіжі номери свого видання.

А ось вихованцям Хортицької Національної навчально-реабілітаційної академії пощастило побувати у творчій майстерні відомої запорізької художниці Наталії Коробової, куди їх привела бібліотечна "чарівниця" Мері Поппінс. Наталія Володимирівна, як гостинна господиня, не тільки познайомила дітей із своїм творчим доробком, а й пригостила чаєм та розповіла про свої улюблені книги, а ще запропонувала не боятись втілювати на папері свої найсміливіші фантазії.

Та справжнім сюрпризом для маленьких шанувальників книги стала зустріч з юним письменником з Харкова Микитою Лукашем, автором надзвичайно цікавої книжки "Мішечок історій Мішковинки". Саме її він презентував у "Юному читачі". Неймовірні пригоди дівчинки Мішковинки прийшлися до душі учасникам зустрічі. Вони активно включились у гру, запропоновану автором та бібліотекарями. А ще у дітвори було безліч питань до 15-річного автора, який уклав свій перший контракт з українським видавництвом "Віват" у 14-річному віці.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
08.04.2019