«Спадщина 2018» представила фіналістів конкурсу

На обласному турі конкурсу патріотичної творчості «Спадщина», який пройшов у Запорізькому академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара, визначили фіналістів у семи номінаціях.

Перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков наголосив присутнім, що українці – найспівочіша нація у світі.

- Міжнародна організація ЮНЕСКО більше 15 тисяч українських пісень внесла у фонд міжнародної спадщини. На другому місці – Італія  з близько 6 тисяч пісень. Номінації, які представлені сьогодні, дозволять відкритися кожному учаснику. Сподіваюся, що конкурс відкриє багато справжніх українських діамантів, які зараз роблять одні з перших кроків на професійній сцені, - відзначив перший заступник голови облради.

Єгор Семенков привітав зі святом творчості учасників, глядачів конкурсу, наголосив на важливості проведення подібних патріотичних заходів та подякував меценатам за підтримку творчої молоді

Конкурс, орієнтований на участь молоді, проводився з урахуванням категорії («Ліга Дебютантів», «Ліга Лауреатів») за номінаціями: українська народна пісня класика патріотичної пісні, пісні народжені АТО, авторська пісня, «коли співають солдати», народна хореографія, сучасна хореографія.

«Спадщина», яку  організовано комунальним закладом «Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради, проводилася у три тури: районний (міський), зональний та обласний. У 2018 році зональні відбіркові тури проводилися  з 16 березня по 05 квітня у м. Мелітополь,  м. Бердянськ , м.Токмак, м. Оріхів, м. Запоріжжя, у смт. Михайлівка, у м. Пологи. Загальна кількість молоді, що взяла участь у відбіркових турах, становила близько 2000 осіб.

Дата публікації: 
12.04.2018