«Сьогодні важливо побудувати комунікацію між центральною владою та аграріями», - Григорій Самардак

Перебуваючи із робочою поїздкою в Новомиколаївському районі, голова обласної ради Григорій Самардак взяв участь у нараді з керівниками агропідприємств області, зокрема із Новомиколаївського, Гуляйпільського, Запорізького районів. Аграрії звернулися до обласної влади з проханням допомогти у розв'язанні нагальних питань подальшого розвитку аграрної галузі нашої області та України зокрема.

Григорій Самардак підкреслив, що зустріч проходить саме за ініціативи аграріїв, які хочуть чіткого розуміння того, як буде формуватися стратегія розвитку галузі.

- Сьогодні на державному рівні актуалізувалися питання мораторію на продаж земель, необхідності запровадження державних програм з підтримки виробників сільгосппродукції, тож дуже важливо, аби державна політика в АПК формувалася за участі безпосередніх учасників ринку – фермерів, які сьогодні обробляють землю, виготовляють харчі й забезпечують суттєву частку валового продукту. Вважаю, що обласна рада має стати майданчиком для комунікації при формуванні державних програм в галузі АПК між нашими фермерами, депутатами Верховної Ради України, які представлятимуть в парламенті нашу область, і державною владою, — заявив голова облради.

Керівники фермерських господарств поділилися своїм баченням ситуації, висловили різні точки зору з приводу мораторію на продаж землі. Разом з учасниками наради Григорій Самардак також оглянув посіви декількох господарств Новомиколаївського району, які займаються вирощуванням бобових. Користуючись нагодою, очільник обласного парламенту також вручив Подяку голови Запорізької обласної ради Герою України, директору товариства «Гайчур» Новомиколаївського району Анатолію Григоровичу Головку за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток району та області.

- В нашій області живуть справжні патріоти рідного краю, які дбають про його розвиток, мудро планують майбутнє і будують сьогодення. Анатолій Григорович – один з таких людей, і я пишаюся можливості скористатися життєвою наукою та порадами цієї особистості, — зауважив Григорій Самардак.
В робочій поїздці до Новомиколаївського району очільника обласного парламенту супроводжував ексголова Запорізької ОДА і Запорізької облради, Надзвичайний і Повноважний Посол України В’ячеслав Похвальський.
У підсумку Григорій Самардак наголосив на тому, що подібні зустрічі плануються і в інших районах області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
01.08.2019