Самоврядці з усієї країни спільно вирішують питання розвитку громад

Українська асоціація районних та обласних рад (УАРОР) оприлюднила Звіт про роботу за 2017 рік. За цей період було проведено цілу низку важливих інформаційно-просвітницьких заходів, тренінгів, круглих столів та семінарів з питань реформування місцевого самоврядування.  Один з важливих аспектів роботи асоціації – участь у нормотворічій діяльності, зокрема, проводилося активне обговорення законодавчих ініціатив з питань децентралізації в колі самоврядників з усіх областей та районів держави. За кожним розглянутим проектом надавалися відповідні рекомендації та пропозиції, більшість з яких були прийняті до уваги.

В питаннях розвитку та зміцнення місцевого самоврядування в Україні асоціація співпрацює з міжнародними організаціями, є позитивні приклади в діяльності окремої структури асоціації - Ресурсного Центру зі сталого місцевого розвитку, а також багато іншої роботи, у тому числі інформаційного, комунікаційного та координаційного характеру. Результати роботи по всіх означених напрямках знайшли відображення у поданому звіті, детально з яким можна ознайомитись на сайті http://uaror.org.ua.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак входить до складу правління УАРОР, а наприкінці минулого року, за рішенням правління, очолив постійну комісію з питань економічного розвитку та комунальної власності. На його думку, спільнота асоціації об’єднує професіоналів і справжніх патріотів своєї справи, які разом зможуть подолати усі виклики на шляху до успішного реформування системи місцевого самоврядування в Україні.

- Асоціація – один із тих механізмів, який дозволяє об’єднати зусилля всіх представників місцевого самоврядування в Україні задля успішного завершення  реформи децентралізації, – переконаний голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. – А це одна з найважливіших реформ, яка є основою для розвитку всієї держави, адже покращення якості життя починається з позитивних змін на кожній окремій території. Вірю в успішність та силу місцевого самоврядування в Україні і сподіваюсь на подальшу  плідну співпрацю своїх колег і в цьому році. 

Нагадаємо, основними напрямками діяльності Асоціації є представлення спільних інтересів територіальних громад, органів місцевого самоврядування, що функціонують на районному та обласному рівні в центральних органах державної влади.

 

Дата публікації: 
12.01.2018