Правники Запорізької області приймають вітання від Запорізької обласної ради

У День юриста, який відзначається в Україні з 1997 року 8 жовтня, професіоналів своєї справи вітали представники влади, відзначаючи нагородами найкращих з них.

Урочисті збори з нагоди святкування Дня юриста провів начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов. Він зазначив, що управління юстиції продовжує впроваджувати ініціативи Міністерства юстиції, які крок-за-кроком вдосконалюють та спрощують надання послуг.

- Ми не зупиняємося на досягнутому, а прагнемо більшого у кожному напрямку нашої діяльності. Окремий напрямок сьогодні – проект «Я маю право», спрямований на поширення інформації щодо прав громадян, механізму їх захисту. Мені, як керівнику приємно, що у нас в області сформувалася справжня команда, на яку можна завжди розраховувати. Бажаю вам здоров’я, щастя та благополуччя, - привітав колег Сергій Васильцов.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко наголосив, що сьогодні юристи – це тисячі кваліфікованих фахівці по всій Україні.

- Професія юриста – одна із найдавніших. Спочатку це були жерці, потім, як самостійний інститут, вони виникли у давньому Римі, цю функцію виконували патрони. Функції юристів видозмінювалися, трансформувалися, але база залишалася незмінною – це дотримання закону та забезпечення прав, свобод і охоронюваних законом інтересів громадян. Час висуває нові вимоги: ви повинні бути високоефективними, високомобільними, якісно і оперативно приймати рішення – і лише ті з вас, хто зможе відповідати цим вимогам, досягне найвищих вершин у професії, - сказав Володимир Подорожко та побажав від депутатського корпусу здоров’я, перемог та успіхів у подальшій професійній діяльності. 

Голова Запорізької обласної організації Союзу юристів України Валерій Біленко зауважив на добрій просвітницькій роботі, яка була проведена за минулий рік.

- Завдяки проведеним заходам, люди стали більше знати про свої права, місця звернення для захисту прав і інтересів. Один із прикладів - робота центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який надав допомогу тисячам запоріжцям та представникам інших місцевостей. Я вважаю за необхідне, щоб новий рік роботи стартував з лозунгом: «спочатку – верховенство права людини, а потім – верховенство закону». Адже закони змінюють, коригують, а принцип верховенства права має бути найважливішим, людина має бути найважливішою, - дав настанову колегам Валерій Біленко.

До речі, під час урочистостей було відзначено директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Павла Наливайка та колектив Центру. Директор центру зазначив, що колектив Центру відмінно розуміє, що послуги, які надають фахівці потрібні громадянам й, частіше за все, за правовою допомогою звертаються ті, хто не має ні моральної, ні матеріальної змоги захищати свої права деінде. 

Також під час заходів представники юстиції відзначили переможців конкурсу дитячого малюнка.

Урочисті заходи відбулися й в Раді адвокатів Запорізької області.

У Раді адвокатів зауважили, що зазвичай адвокати завжди займаються справами своїх клієнтів, і відзначення їх професійних досягнень – дуже приємний момент. На думку представників Ради адвокатів Запорізької області, мало хто до кінця усвідомлює те, чим займаються адвокати. Але в разі потреби, кожен знаходить адвоката навіть посеред ночі. Тож, за ефективне виконання обов’язків Володимир Подорожко вручив відзнаки обласної ради представникам Ради адвокатів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
08.10.2018