Погоджувальна рада дала старт підготовці чергової 21-ї сесії облради

З наступного тижня депутати Запорізької обласної ради розпочнуть підготовку до 21-ї чергової сесії. Час проведення засідань профільних комісій  та питання, винесені на їх розгляд, голови депутатських фракцій разом з керівниками облради обговорили під  час засідання Погоджувальної ради.

Як зазначив очільник обласного парламенту Григорій Самардак, основне питання порядку денного чергової сесії - проект бюджету розвитку Запорізької області. Втім, ще й до сьогодні залишаються неузгодженими деякі питання по змінах в обласних програмах, які необхідно зробити з прийняттям змін бюджетних.

- Звертаю увагу керівників департаментів облдержадміністрації, суб’єктів внесення проектів рішень, прошу вас відповідальніше ставитися до термінів подачі матеріалів до розгляду на сесії та своєчасного їх оприлюднення. Особливо в рамках запланованих змін до бюджету. Депутати мають своєчасно та детально вивчити всі проекти рішень, які будуть подані до розгляду, - наголосив Григорій Самардак.

Остаточно графік засідань профільних комісій буде узгоджений та оприлюднений після підписання розпорядження голови обласної ради про скликання 21-ї сесії Запорізької обласної ради VII скликання.

Дата публікації: 
06.03.2018