Підрозділи Нацполіції отримали 17 спеціалізованих автомобілів

Ключі та сертифікати від транспортних засобів, правоохоронцям вручили голова ГУ Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, прокурор області Валерій Романов та голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль.

 Як повідомив, очільник ГУ НПУ в Запорізькій області Олег Золотоноша, 17 автомобілів оснащені за сучасними стандартами.

-Автомобілі отримані від Національної поліції України, оформлені за сучасними стандартами і я впевнений -  вони полегшать роботу Нацполіції під час виконання службових обов’язків та в  забезпеченні стабільної ситуації на території області, - зауважив Олег Вікторович.

Автомобілі Skoda Rapid та  Renault Duster, Ford, а також  2 спецавтомобілі для перевезення затриманих отримають підрозділи Нацполіції області, ізолятори тимчасового утримання, спецпідрозділи особливого  призначення.  

Вітаючи правоохоронців з придбанням  нового автотранспорту, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак підкреслив, що депутатський корпус завжди одностайно підтримує програми забезпечення правопорядку в регіоні.

- Питання  охорони громадського порядку завжди будуть пріоритетними для обласної ради, а тому ми будемо й надалі підтримувати діючу обласну програму профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки і надавати додаткове фінансування для реалізації державної реформи. Її мета – стабільна ситуація в області, безпека та спокій жителів регіону.  Це те, навколо чого ми всі маємо об’єднувати зусилля, - зауважив голова облради.

В минулому році завдяки підтримці з боку центральної влади,  обласного та місцевих бюджетів  підрозділи Нацполіції отримали 58 автомобілів.

Дата публікації: 
12.03.2018