Опорні школи в сільських районах області майже повністю забезпечені шкільними автобусами (Відео)

Протягом трьох років для забезпечення підвозу учнів в сільській місцевості придбано 53 транспортні засоби. Депутатський корпус підтримуватиме обласну програму й надалі, - запевнив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Сьогодні перед будівлею облради відбулася урочиста подія: голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль та голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак разом з директором департаменту освіти і науки ОДА Тетяною Озеровою вручили ключі від 6 шкільних автобусів, придбаних на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів. На їх придбання наприкінці минулого року були виділені 5,2 млн.грн. з обласного бюджету і 5,4 млн. грн. з місцевих бюджетів.

- Це системна робота, яка, безумовно, триватиме й далі, - зауважив Григорій Самардак, - Створюючи опорні школи, маємо забезпечити належні умови для підвозу дітей з сільських територій. На сьогодні вже придбано 53  шкільні автобуси, з них 12 - тільки у 2018 році. Це добре, що ми підтримуємо й одночасно стимулюємо громади до розвитку. Адже наша спільна мета, обласної ради та влади на місцях, - забезпечити якісне шкільне навчання для наших дітей, - запевнив Григорій Самардак.

Сьогодні нові шкільні автобуси отримали 3 райони: Василівський, Новомиколаївський та Пологівський, а також   3 об’єднані територіальні громади: Великобілозерська ОТГ, Гірсівська ОТГ Приазовського району, Новоуспенівська ОТГ Веселівського району.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
06.02.2019