Олімпійський день-2018 зібрав близько 1000 учасників

Всеукраїнський Олімпійський день, який щороку проводиться майже у 200 країнах світу і присвячується Дню створення Міжнародного Олімпійського комітету (23 червня 1894 року), залучив запоріжців та гостей міста до участі у змаганнях.

У Запоріжжі до свята, яке проходило на Алеї Трудової Слави, долучилися представники влади, відомі спортсмени, тренери, учні спортивних та загальноосвітніх шкіл, студентська молодь, аматори фізичної культури та спорту.

Під час вітального слова керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко відзначив, що сьогодні в Запоріжжі справжнє свято спорту та сили.

- Запоріжці відомі своїми спортивними досягненнями, спортивними школами та тренерами. Те, що сьогодні окрім учасників забігів, тут присутні їх рідні, друзі та наставники, свідчить, що запоріжці обирають спорт, ми бажаємо бути спортивними та здоровими. Бажаю учасникам змагань показати найкращий результат, а їх вболівальникам – яскравих вражень, - сказав Володимир Подорожко.

Голова Запорізького обласного відділення НОК України Володимир Лобанов від усіх спортивних організацій області привітав учасників змагань із Олімпійським днем та подякував обласній раді, облдержадміністрації, школі вищої спортивної майстерності за допомогу в організації свята.

Змагання проходили у різних вікових категоріях, до початку яких запорізькі провели для всіх руханку. Окремі забіги були для дошкільнят та ветеранів спорту, учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста та обласного спорт інтернату віком від 7 до 14 років, учнів від 15 до 17 років, студентської молоді та усіх бажаючих. Також під час заходу на Алеї трудової слави знаходилися локації, на яких відвідувачі мали змогу представити власні спортивні школи та гуртки.

Довідково. Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету Національним олімпійським комітетом України. Організаторами заходу є НОК України та центральний орган виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту. Кожному надається унікальна можливість не тільки приєднатися до багатомільйонної армії прихильників здорового способу життя, а й хоча б на один день відчути себе справжнім олімпійцем.

 

Дата публікації: 
09.06.2018