Новобранці Національної гвардії України склали присягу на о.Хортиця

Лави військової частини 3033 Національної гвардії України поповнили новобранці з різних куточків України призову ІІ-2017 року,  склавши військову присягу на о.Хортиця.

Підтримати хлопців зібралися представники обласної ради, ветеранської організації військової частини 3033, духовенства, рідні та близькі.

Полковник Андрій Каргаєв, звертаючись до молодих воїнів, зауважив, що Батьківщина довіряє їм захист своєї свободи, свого суверенітету, своєї незалежності.

- Запам’ятайте на все своє життя: найтяжчий злочин - порушення Військової присяги, зрада своєму народу і Батьківщини, - відзначив Полковник Андрій Каргаєв.

Перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков від Запорізької обласної ради та всієї Запорізької громади привітав новобранців зі складанням присяги.

- Особливо приємно, що молоді військовослужбовці зі Львівщини та Тернопільщини разом з іншими українцями сьогодні на священній для кожного українця Хортиці приймають присягу та будуть проходити службу на території нашої славної Запорізької землі. Бажаю, щоб служба була вам в радість, щоб наречені вас дочекалися, а батьки були здорові, - сказав Єгор Семенков.

Перший заступник голови облради відзначив, що запорізька обласна влада завжди підтримувала та буде підтримувати підрозділи Національної гвардії України, що підтверджує виділення коштів у 2017 році на покращення умов проходження військової служби.

Від батьків виступила мати новобранця Ольга Лебідь:

- Час летить дуже швидко. Ось вже наші хлопчики склали присягу на вірність українському народові та вчаться тримати у руках справжню зброю, вчаться захищати нас, батьків, сім’ї, домівки та землю України. Вони захищатимуть державну цілісність та суверенітет України. Бажаю нашим хлопцям здоров’я, витримки, сили, мужності, дисципліни.

 

Дата публікації: 
13.11.2017