Музейники презентують виставки до 80-річчя Запорізької області

Цьогорік наша область відзначає поважну дату – 80-років з дня заснування. До цієї дати історичні осередки Запорізького краю – музеї підготували багато цікавинок як для мешканців, так і для гостей регіону.

Так, як розповів директор Запорізького обласного краєзнавчого музею Михайло Мордовськой у січні буде презентовано масштабну виставку, яка буде охоплювати майже всі етапи і сфери розвитку Запорізької області. Це і промисловість, і сільське господарство, і культура, й історія, і соціальне життя…

-Такий формат є компактним і портативним – експозиції планується провезти районами області. Є на меті відправити експонати до Мелітополя, Бердянська, Василівки й інших районних центрів, - повідомив директор обласного краєзнавчого музею.

У березні спільно із Запорізьким фотоклубом музейники планують відкрити ще одну фотовиставку запорізьких митців. Наразі обговорюється формат виставки.

-Також у рамках святкування ювілею області ми випустимо путівник по туристичних маршрутах Запоріжжя й Запорізької області із зазначенням найзнаковіших місць  нашого краю, - поінформував Михайло Мордовськой, наголосивши, що такий продукт викликає сьогодні величезне зацікавлення й популярність. Адже такої літератури мало. А гості із інших регіонів і країн, які приїздять до нас, хочуть бути свідомими того, які маршрути варто обрати і які об’єкти відвідати.

Готуються до 80-річчя області і районні музеї, які акцентують увагу на місцевих історичних атрибутах і надбаннях. Кожен район має на меті презентувати свою територію та її особливості.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.01.2019