Молоді науковці Запорізької області посіли престижні місця у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАНУ – 2019

Із Києва повернулася команда юних науковців Запорізької області, яка складалася із 55 талановитих учнів – абсолютних переможців обласного етапу Малої Академії Наук.

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України другий рік поспіль проходить у новому форматі – одночасно виборювали перемогу більше 1230 учнів з усіх областей України у 64 наукових секціях.

Відкриття та закриття програми відбувалися в гостинних стінах Київської політехніки, написання контрольних робіт і захист наукових досліджень  проходили в сучасних аудиторіях Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

15 вихованців МАН, що навчаються на базі комунального закладу «Центр туризму» Запорізької обласної ради, які представляли свої роботи у відділеннях історії, наук про Землю, філософії та суспільствознавства, вибороли 8 призових місць, з них: 2 – срібні та 6 – бронзових нагород.

Срібні нагороди у відділенні філософії та суспільствознавства отримали: у секції «Журналістика» – Ксенія Сторчак, учениця 10 класу Пологівської СРШ  № 2 з науково-дослідницькою роботою «Блогер та журналіст: особливості творчої діяльності» і у секції «Філософія» –Марія Зінченко,  учениця 11 класу Мелітопольської ЗОШ № 4  з філософським дослідженням «Сенс щастя в контексті буття сучасної людини».

   Бронзовими медалями у відділенні історії нагороджені:

- у секції «Історичне краєзнавство» –Артем Швець, учень 11 класу Вільнянської ЗОШ № 2 за науково-дослідницьку роботу «Історія розвитку органів і установ виконання покарань на теренах Вільнянського району Запорізької області»;

- у секції «Всесвітня історія» –Ярослав Довгий, учень 11 класу Запорізького ліцею № 34  за науково-дослідницьку роботу «Зміна етнічного образу Європи: міграційні процеси у другій половині ХХ - першій половині ХХІ століття»;

- у секції «Історія України» –Єлизавета Вертегел, учениця 11 класу Запорізького НВК № 67 за наукове дослідження  «Сучасна трудова міграція українського населення до Польщі (кін.XX ст. - 2018 рр.)».

У відділенні наук про Землюбронзові нагороди:

секція «Гідрологія» – у Катерини Важненко, учениці 11 класу Запорізького ліцею №34 за науково-дослідницьку роботу «Дослідження водоспадів степової зони України (на прикладі Запорізької області)»;

секція «Географія та ландшафтознавство» – у Вадима Пікулі, учня 11 класу Мелітопольської ЗОШ № 4 за наукову роботу «Оцінка сучасного стану урбанізованості Запорізької області».

У відділенні філософії та суспільствознавства 3 місце посіла  Олена Караковська, учениця 11 класу Мелітопольської ЗОШ №14 з дослідженням «Формування інтелектуальної мобільності учнів старшої школи у процесі навчальної діяльності».

Керівники і депутатський корпус Запорізької обласної ради вітає учасників і переможців Всеукраїнського етапу МАН та їхніх наукових керівників з високими досягненнями і бажає творчих успіхів, цікавих знахідок, здійснення творчих задумів та відкриттів на шляху до нових перемог.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
11.05.2019