Медиків Запорізької області вітають із професійним святом

18 червня в Україні відзначають день медичного працівника. З цієї нагоди голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак відвідав обласну дитячу лікарню. Привітавши лікарів комунального закладу, від імені всієї громади та депутатського корпусу голова обласної ради привітав із наступаючим професійним святом всіх лікарів Запорізького краю.

Працівники обласної дитячої лікарні власними силами організували і провели святковий концерт. Лікарі переконливо довели, що мають талант не тільки в професії, а й в творчості: виконували власні вірші й пісні.

- У нас дружний колектив, який для всіх працівників став сім’єю, тож і до своїх професійних обов’язків наші лікарі підходять з любов’ю і повагою, намагаючись і для наших маленьких пацієнтів стати люблячою сім’єю,  - зауважив головний лікар закладу Юрій Борзенко.

Він також поділився, що лікарня пишається професійними досягненнями своїх працівників, ветеранами в галузі охорони здоров’я.

- Дитячий лікар – це особливе покликання, - зі свого боку зауважив голова Запорізької обласної ради. - Ви працюєте з особливими пацієнтами, які потребують не тільки професійного догляду, а й душевного тепла. А те, з яким настроєм ви підійшли до організації святкового концерту, вкотре доводить – тут працюють першокласні лікарі, творчі особистості, люди талановиті в усьому, - зауважив у своєму виступі Григорій Самардак. – У мене двоє донечок і як батько, я прекрасно розумію, що не має нічого ціннішого для батьків, ніж здоров’я їх дітей. Тож від усіх батьків, від громади Запорізької області низько вклоняюся за вашу роботу, за те, що турбуєтеся про здоров’я дітей, даруєте надію на одужання. Щира вам подяка за професіоналізм і вірність професії!

Григорій Самардак побажав усім присутнім миру й благополуччя, гідних заробітних плат та вдячних пацієнтів, а обласній лікарні – розвитку та здійснення усіх намічених проектів.

Кращим працівникам обласної дитячої лікарні Григорій Самардак вручив грамоти Запорізької обласної ради.

На святкуванні були присутні представники військ оперативного командування «Схід», які передали працівникам лікарні подяку за турботу і лікування дітей із зони проведення бойових дій на Донеччині і Луганщині.

Дата публікації: 
16.06.2017