«Літня школа» втретє зібрала в Запоріжжі обдаровану молодь

Третя літня школа для обдарованої молоді розпочала свою роботу на базі Хортицької національної навчально-реабілітаційній академії. Для привітання школярів завітали заступник голови обласної ради Владислав Марченко, заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, депутат обласної ради Тетяна Ковиліна, директор департаменту освіти і науки Тетяна Озерова, представники вищих навчальних закладів та інші почесні гості.

- У нас як у влади – багато завдань, які стосуються профтехосвіти, інклюзії та інших напрямків розвитку освіти, - розповів Владислав Марченко. - Разом з ректором академії Валентиною Нечипоренко обговорив багато перспективних ідей, сподіваюся, будемо їх втілювати. Прагну, щоб усі діти розвивалися і розвивали нашу країну.

Також заступник голови облради зазначив, що подібні заходи – це не тільки навчання, але й неформальне спілкування та всебічний розвиток:

- Такі літні школи розвивають не тільки здібності кожного, але й комунікацію, дарують емоції. Я сам досі пам’ятаю свої вражання з дитинства від перебування у літніх таборах. Гордий за нашу Запорізьку область, що в нас є стільки переможців олімпіад та конкурсів різних рівнів. Талановиті діти – це цвіт нації, який треба плекати.

Депутат обласної ради Тетяна Ковиліна привітала дітей та подякувала за розвиток ідеї:

 -          Ми задумали цю школу декілька років тому. Тетяна Озерова її підтримала та розвинула цю ідею. Дуже щаслива, що наші розумники вже третій рік поспіль займаються у цій чудовій літній школі. З дітьми будуть працювати робітники вищих навчальних закладів, і сподіваюся, що деякі з дітей згодом повернуться до Хортицької академії, яка має багато акредитованих спеціальностей.

 

Дата публікації: 
12.06.2018