Легенді місцевого самоврядування Запорізької області виповнилось 80

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков привітав із 80-річчям Івана Романовича Щербаху, який понад 40 років обіймав посади у представницьких та виконавчих органах місцевої влади Запоріжжя. Приміром, Іван Щербаха з 1973 по 1994 роки обирався депутатом Запорізької міської ради протягом восьми скликань, демонструючи високу депутатську відповідальність у захисті інтересів виборців. У 1973 році Івана щербаху було призначено секретарем виконкому Запорізької міської ради, у 1990 р. – заступником голови Запорізької міської ради. З 1994 до 2000 р.р. Іван Романович обіймав посаду заступника керуючого справами виконкому Запорізької міської ради.

З 2000 до 2013 р.р. Іван Щербаха працював виконавчим директором Запорізького регіонального відділення асоціації міст України.

Висловлюючи повагу до поважного іменинника від всієї запорізької громади, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков подякував йому за сотні вирішених питань із життєзабезпечення обласного центру та професіоналізм в організації злагодженої роботи виконавчих органів міської ради.

Високо цінуючи внесок Івана Романовича Щербахи в розвиток місцевого самоврядування, від Запорізької обласної ради Єгор Семенков урочисто передав імениннику слова привітань і орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» II ступеня.

Про організаторські здібності фундатора Запорізького регіонального відділення асоціації міст України і його багаторічного виконавчого директора розказав селищний голова Веселівської об’єднаної територіальної громади Петро Кияшко. За його словами, ініційовані Романом Щербахою і регіональним відділенням АМУ заходи дозволили привернути увагу громадськості до проблем місцевого самоврядування і були основою для реформи з децентралізації.       

В офіційній церемонії привітання Івана Щербахи, яка відбулась у приміщенні Запорізької міської ради, також приймали участь керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омелянович, президент Запорізького обласного союзу промисловців, підприємців і роботодавців «Потенціал» Олександр Головко, виконавчий директор АМУ в Запорізькій області Олексій Бірюков, Павло Михайлік та інші колеги ювіляра.    

 

 

Дата публікації: 
16.04.2018