Кошти на забезпечення майбутніх першачків меблями та іншим шкільним приладдям вже пішли на території

Запорізька обласна рада, зокрема, постійна депутатська комісія з питань бюджету, узгодила розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Нагадаємо, Запорізькій області постановою Кабінету міністрів України від 27.02.2019 №130 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» передбачені видатки в сумі 36 млн. 450 тис грн..

Розподіл обсягу субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» між обласним бюджетом, містами, районами та об’єднаними територіальними громадами області за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2019 рік проведено згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 28.03.2019 №158 «Про затвердження обсягу субвенції на 2019 рік».

Відповідно до п. 3 рішення обласної ради від 20.12.2018 №63 «Про обласний бюджет на 2019 рік», обласній державній адміністрації делеговані повноваження у період між сесіями обласної ради збільшувати (зменшувати) обсяги дохідної та видаткової частини обласного бюджету в разі збільшення (зменшення) області обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України за погодженням з постійною комісією обласної ради з питань бюджету.

За інформацією директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяни Озерової, департаментом освіти і науки, як головним розпорядником коштів обласного бюджету, профінансовано на території області зазначену субвенцію 29 березня 2019 року у сумі 5 млн. 755 тис. грн., 03 квітня 2019 року – 3 млн. 837 тис. грн.. Подальше освоєння цих коштів не потребує додаткових рішень обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.04.2019