Колектив медиків обласної інфекційної лікарні отримав привітання від обласної ради

З нагоди професійного свята від голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака та депутатського корпусу облради медичних працівників комунальної установи «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко.

У вітальному слові він звернув увагу працівників на реформування медицини.

- Сьогодні медична галузь переживає складні шляхи реформування. В суспільстві немає єдиної позиції щодо відношення до процесу реформування, але, консолідувавши зусилля центральних та місцевих органів влади, ми спроможні ефективно та якісно реформувати медичну галузь. Реформувати так, щоб навіть сільські лікарні були забезпечені медичним обладнанням та ліками на 100%, щоб пацієнти отримували якісну та своєчасну допомогу та щоб медичні працівники отримували гідну заробітну плату, - наголосив Володимир Подорожко, подякувавши за кропітку щоденну цілодобову працю – рятування життя, побажавши медичним працівникам та їх сім’ям міцного козацького здоров’я та вручивши нагороди від Запорізької обласної ради.

Керуючий справами відзначив, що лікарі надають психологічну підтримку пацієнтам, які занепали духом, й, отже, мають хист повернення віри пацієнтам у власні сили, що дозволяє одужувати якнайскоріше.

Головний лікар установи Володимир Шинкаренко подякував за побажання та увагу з боку обласної ради, що у колективі відчувається доброта та позитив, й побажав колективу залишатися у такому ж настрої.

Дата публікації: 
16.06.2017