Керівники і співробітники виконавчого апарату Запорізької облради відвідали визволителів міста Запоріжжя з Днем Перемоги

Принесли свято і подарунки з доставкою додому: керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, начальник управління юридичного забезпечення діяльності ради Єгор Мороз, начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради Анатолій Остапенко, начальники відділів виконавчого апарату Запорізької облради Віктор Бухтіяров, Микола Коротич та Олександр Перегуда завітали напередодні Дня Перемоги із подарунками до ветеранів Другої світової війни.  

За словами Володимира Подорожка, кожен з безпосередніх учасників визвольних боїв на території Запорізької області, яких вдалось відвідати особисто, передали свої спогади про події Другої світової і про роки відродження промислового потенціалу регіону. Серед тих, кого пощастило відвідати і вручити подарунки до свята Перемоги, - легендарні особистості: 99-річня Євгенія Гірник, «дитина полку», 88-річний Володимир Гонтар, партизанка, 97-річна Ніна Ломейко, 94-річна Лідія Малигіна та 90-річний Володимир Репешко.      

 

Для довідки: В області на обліку перебуває 45252 ветеранів війни, серед них: 2900 особи з інвалідністю внаслідок війни, у тому числі 391 особа з інвалідністю з числа учасників антитерористичної операції, 19356 учасників бойових дій, у т.ч. - 12099 учасників бойових дій в зоні проведення АТО,          7455 - членів сімей загиблих, у т.ч. - 302 члени сімей загиблих учасників АТО, 15547 учасників війни, у т.ч. - 16 учасників АТО. Безпосередніх учасників бойових дій у Другій Світовій війні - 1469 осіб.

До Дня Перемоги за рахунок обласної Програми «Назустріч людям» учасники бойових дій Запорізької області отримали виплат на загальну суму 460,4 тис. грн..

 

Дата публікації: 
10.05.2019