«КерамДиво-2018» здивувало своєю красою, яскравістю ідей і креативом

Черговим культурним спалахом на території Запорізької області став Міжнародний фестиваль обдарованої молоді «КерамДиво-2018». Ініціатором, засновником, рушійною силою і організатором мистецької акції, яка цього року проводилась під гаслом «Мистецтво об’єднує молодь», виступив комунальний заклад «Малобілозерська спеціалізована естетична школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Дивосвіт» Запорізької обласної ради і, зокрема, його директор Яніна Овсієнко.

На кілька днів фестиваль зібрав  талановитих дітей і молодь з Вінницької, Полтавської, Черкаської, Закарпатської, Миколаївської, Дніпропетровської, Волинської областей, а також із районів Запорізької області. Всі вони - вихованці загальноосвітніх навчальних закладів, шкіл-інтернатів, позашкільних установ, які пробують свої творчі сили в образотворчому мистецтві та художній кераміці. Упродовж фестивалю більшість часу юні митці провели у творчих майстернях, де змогли реалізувати свої ідеї та задуми на задану тематику. Для гостей також відбулися майстер-класи народних майстрів, змістовні вечори відпочинку, захоплюючі екскурсії Таврійським краєм та на о. Хортицю.

Оцінювали роботи конкурсантів компетентне журі, до складу якого увійшли представники Національної академії педагогічних наук, спілки майстрів народного мистецтва України та спілки художників України.

У підсумку 16  учасників конкурсу були відзначені призовим місцем, а четверо з них отримали гран-прі фестивалю. Кожен конкурсант та керівник делегації отримав сертифікат учасника, а кожен навчальний заклад - подяку за активну участь у Міжнародному фестивалі обдарованої молоді «КерамДиво-2018», вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління, підтримку та гармонійний розвиток дитячої та юнацької творчості.

На переконання депутата Запорізької обласної ради Тетяни Ковиліної, яка активно долучилась до цьогорічного «КерамДива», «Дивосвіт» заслуговує на звання Мистецький арсенал Запорізького краю. Адже заклад є семиразовим золотим призером Міжнародних виставок «Інноватика в освіті України» та «Сучасні навчальні заклади», двічі бронзовим призером Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні», тричі володарем звання «Лідер сучасної освіти», Лауреатом Всеукраїнського конкурсу «100 кращих шкіл України», Асоційованою школою ЮНЕСКО. 

- Не перший рік із великим задоволенням та вдячністю приймаю участь у Міжнародному фестивалі обдарованої творчої молоді "КерамДиво". І кожного разу спостерігаю за новими креативними, талановитими конкурсними творчими і яскравими творіннями наших українських дітей: картинами, скульптурами. В цьому році значно оновився склад учасників Фестивалю, розширилася його міжнародна географія, оновився сценарій, розроблені креативні сертифікати, нагороди та призи, - сказала Тетяна Ковиліна і подякувала педагогічному колективу «Дивосвіту» за сумлінну працю з об'єднання творчих майстерень, майстер-класів, народних майстрів, представників Національної Академії педагогічних наук України заради розвитку творчих талантів дітей.

 

 

 

Дата публікації: 
12.06.2018