«Кадровий порядок» розпочав свою дію

В Запорізькій обласній раді відбулось перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурентного відбору (конкурсу) на зайняття посад керівників комунальних підприємств, установ та закладів, що є об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області під головуванням заступника голови Запорізької обласної ради Владислава Марченка.

Під час першого засідання депутати облради, які є членами конкурсної комісії,  вирішили організаційні питання ведення роботи та розглянули питання порядку денного. На сьогоднішньому засіданні, зокрема, вирішувалося питання щодо допущення кандидатів, які подали документи, до конкурсу на посади керівників комунальних установ та закладів, а саме:

По закінченні обговорення порядку денного голова конкурсної комісії Владислав Марченко подякував членам комісії за конструктивну роботу та наголосив, що минулого тижня було оголошено про конкурс на вакантні посади керівників ще 13 комунальних установ та закладів Запорізької обласної ради. Кінцевий термін прийому документів – 14 липня.

- За цей час до конкурсу можуть долучитись різні кандидати, які відповідають кваліфікаційним вимогам і готові брати відповідальність за результативну роботу комунальних підприємств, установ та закладів Запорізької обласної ради, - відзначив Владислав Марченко.   

Дата публікації: 
19.06.2017