Григорій Самардак запросив студентську молодь області до участі в конкурсі на стажування в облраді

Вже наступного тижня  стартує конкурс на проходження стажування студентів у виконавчому апараті обласної ради, участь в якому можуть взяти всі студенти, які навчаються у вищих навчальних закладах області. Тож відсьогодні студентам запорізьких вишів презентують Положення про організацію та порядок проходження стажування.

Студентів, які цими днями будуть гостями обласної ради, привітав очільник обласного парламенту Григорій Самардак під час першого презентаційного семінару. Він побажав усім, хто прагне змін в рідній області, долучатися до громадського життя та участі в роботі місцевого самоврядування.

-Сьогодні є такий суспільний тренд – говорити про те, що нам потрібні нові обличчя в політиці. Так, я звертаюся до вас, до  молоді: долучайтеся до громадського життя, приходьте в місцеве самоврядування і, зрештою, оновлюйте український політикум. За вами майбутнє. Все у ваших руках, - запевнив голова обласної ради, зазначивши, що головна мета  програми стажування для студентської молоді – посилити кадровий потенціал виконавчого апарату і залучити молоде покоління запоріжців до активної участі в розвитку місцевого самоврядування області.

-Ми дійсно зацікавлені, аби молодь була активнішою, щоб ви вчилися брати на себе відповідальність  ще зі студентських років. І, безумовно, ми прагнемо сформувати кадровий потенціал виконавчого апарату з числа обдарованих та ініціативних студентів. Тому ми чекаємо від вас ініціативності й креативу у вирішенні проблем в житті громади, - сказав Григорій Самардак.

Про деталі проходження стажування студентам розповів керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко. Він підкреслив, що стати учасником програми стажування може будь-хто з числа студентів запорізьких вищих навчальних закладів. Студентам, які виявлять бажання пройти стажування у виконавчому апараті, необхідно подати документи й заповнити анкету. ЇЇ форму можна скачати за посиланням http://zor.gov.ua/content/zaporizka-oblasna-rada-dlya-studentiv.

-Далі студентів, які подали заявки на участь у програмі стажування, чекає етап відбіркових тренінгів, після – написання есе для конкурсного відбору. Конкурсна комісія визначить 5 переможців, які й проходитимуть стажування у виконавчому апараті обласної ради. Моя порада студентам – подавайте заявки, беріть участь у конкурсі і перемагайте! Тим більше, програма стажування буде постійною, тож якщо не вийде з першого разу, завжди є шанс спробувати ще, - додав Володимир Подорожко.

Початком відбіркового етапу стажування буде відповідне  розпорядження  голови обласної ради. Ще до початку відбору ознайомитися з Положенням про організацію та порядком проходження стажування у виконавчому апараті обласної ради можна на офіційному сайті ЗОР у розділі «Запорізька обласна рада для молоді».

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
04.02.2019