Григорій Самардак привітав переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді

Щорічно управління молоді, культури та спорту облдержадміністрації проводить конкурс для обдарованої молоді у галузі науки. З року в рік, кількість конкурсантів збільшується: так, у 2013 році до конкурсного комітету було подано 52 роботи, вже наступного року – 78, цього разу журі оцінювало 98 наукових доробок. Причому, серед учасників не лише студенти, а й молоді науковці вишів Запорізької області.

Вітаючи переможців, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак відзначив, що депутатський корпус завжди підтримує програми, які стимулюють запорізьку  молодь  до успішного навчання, а також побажав майбутній еліті Запорізького краю не зупинятися на досягнутому, розвивати українську науку.

- Коли я переглядав наукові публікації, подані на конкурс, лише ствердився у своєму власному переконанні: наш край багатий на таланти. Приємно відзначити, що багато робіт подаються в галузі економіки, інженерії, агропромислового господарства. І всі вони демонструють високий рівень підготовки учасників, зацікавленість у розвитку нашого регіону. Не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайтеся і будьте сміливими. Як говорив Григорій Сковорода: «Хто любить науку, той не перестає вчитися». Тож, нових цікавих відкриттів вам, та досягнень, - звернувся до наукової молоді Григорій Самардак.

Він також поділився планами щодо створення при депутатському корпусі наукової ради, до складу якої ввійдуть провідні науковці Запорізької області. Разом з депутатами подібна рада буде опікуватися питаннями розробки стратегії розвитку Запорізької області. Запорізьку молодь Григорій Самардак також закликав долучатися до такої роботи.

Після  урочистостей декілька  переможців  конкурсу для обдарованої молоді представили гостям заходу свої роботи. Одна з них – студента юридичного факультету ЗНУ Микити Жукова щодо особливостей правового регулювання процедури публічних закупівель. 

Дата публікації: 
14.11.2017