Григорій Самардак переконаний, що в цьому році обласна рада має сконцентруватися на питаннях покращення соціальної інфраструктури області (ФОТО+ВІДЕО)

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков разом з депутатами обласної ради Віталієм Хролом та Володимиром Усатим з робочою поїздкою побували в місті Дніпрорудне Василівського району. Тут вони оглянули об’єкти соціальної інфраструктури, ознайомилися з надбаннями та проблемними питаннями території з тим, аби сформувати основні пріоритети для обласного парламенту на наступний рік.

Так, серед основних напрямків, як підкреслив в ході робочої поїздки Григорій Самардак, залишаться розвиток системи освіти та підтримка медичних закладів в процесі реформування.

Спершу, гості ознайомилися з роботою КЗ Дніпрорудненська міська лікарня Дніпрорудненської міської ради Василівського району. Серед пацієнтів лікарні - не тільки близько 20 тис. жителів міста, а також мешканці прилеглих сіл – Балки, Маячка, Златополь, Відножено, Ульянівка, Тополине і М.Білозерка. Тож в цілому, це понад 30 тис. населення. Лікарня розвивається завдяки підтримці бюджетів різних рівнів: тут модернізують обладнання, підвищуючи рівень надання медичних послуг. Так, у 2016 році за рахунок обласного бюджету в лікарні відремонтували приміщення операційного блоку. У 2017-му, завдяки коштам, виділеним з обласного бюджету, придбано медичне обладнання на  загальну суму 606, 975 тис. грн. Також  коштом обласного бюджету придбано санітарний автомобіль.

- Завдяки рішенням депутатів обласної ради, сьогодні лікарня розвивається, придбано унікальне обладнання, і це дозволяє підвищити рівень надання медичної допомоги жителям Дніпрорудного і прилеглих населених пунктів. А це саме та задача, яку і ставить перед собою обласна рада, - підкреслив Григорій Самардак. 

Він також зауважив, що суттєву допомогу в модернізації Дніпрорудненської лікарні надають депутати Запорізької обласної ради, які скерували на придбання необхідного обладнання кошти депутатських фондів, на загал, це  понад 636 тис. грн.  тільки у 2017-му році.

Крім того, в ході робочої поїздки керівництво та депутати обласної ради завітали до школи «Талант». Тут розташований єдиний в Дніпрорудному басейн, який сьогодні не працює і потребує капітальної реконструкції. Зі свого боку, обласна рада вже надала підтримку – минулого року були виділені  400 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної  документації.  Під час робочої поїздки очільник Запорізької обласної ради поцікавився перспективами модернізації цього спортивного комплексу, акцентувавши увагу на необхідності об’єднувати зусилля і залучати різні джерела фінансування  на його реконструкцію.

Під час ознайомлення з роботою навчального закладу гості були приємно здивовані тим, що попри канікули, в стінах школи було чути дитячі голоси – працювали позашкільні гуртки. Вже підсумовуючи результати робочої поїздки, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак подякував вчителям за самовіддану працю.

- Приємно, що педагоги опановують сучасні форми навчання, запроваджують нові проекти, програму «Нова українська школа», долучились до створення відкритого освітнього простору для дітей з обмеженими можливостями, а Запорізька область є пілотною в реалізації цього проекту, започаткованого Мариною Порошенко, -   зауважив Григорій Самардак. – І те, що попри канікули діти все одно приходять до школи, - доказ того, що їм тут цікаво. Але найприємнішим підсумком сьогоднішньої робочої поїздки стали сказані вашими учнями слова, що вони мріють залишитися навчатися і жити тут, в рідному місті, в нашій області. Такі слова надихають на подальшу роботу. Дякую вам за це, - підбив риску очільник обласної ради.

Користуючись нагодою, за високі професійні досягнення та внесок у розвиток початкової освіти, Григорій Самардак вручив Почесні грамоти  обласної ради вчителям школи «Талант» Юлії Леонідівні Вовк та Ірині Євгеніївні Кравцовій.

 

Дата публікації: 
09.01.2018