Фахівці бібліотеки для дітей "Юний читач" прищеплюють любов до книги вихованцям шкільних таборів відпочинку у селах та ОТГ

За вже усталеною традицією, обласна бібліотека для дітей "Юний читач" Запорізької обласної ради організовує пізнавально-розважальні заходи не тільки в своїх стінах, а й виїжджає до своїх читачів у сільських районах.

Зокрема, вже побували в гостях у маленьких жителів Біленьківської тергромади, що відпочивають у пришкільних таборах відпочинку "Сонечко" і "Джерельце"  при Мар’ївському та Лисогірському навчально-виховних комплексах, а також у Біленьківській ЗОШ, де також працює оздоровчий табір.

Нудьгувати дітям не було коли, бо треба ж всюди встигнути: здійснити захоплюючу мандрівку українськими народними казками та насолодитись українськими гуморесками, приміряти на себе професію актора та розіграти стару казку на новий лад, позмагатись у різних конкурсах та зв’язати стрічку дружби. А ще довелось з Бабусею Ягою подружитись, бо, як виявилось, вона дуже цікаво розповідає про книжки. Спробували діти себе і в ролі художників: вчились малювати. Та й це виявилось досить веселим заняттям, бо зображали малюнок "з секретиком".

Діти з віддалених районів області не завжди мають можливість відвідати місто, тим паче побувати в обласній бібліотеці. Тож, бібліотекарі намагаються супроводжувати свої виїзні заходи презентацією новеньких книжок сучасних українських дитячих письменників, української та світової класики, адже, на жаль, сільські бібліотеки, як правило, не мають відповідної літератури у своїх фондах.

 

Дата публікації: 
11.06.2018