До розвитку інклюзивної освіти в Запорізькій області долучилися громадські організації (+ВІДЕО)

У Мелітополі проходить дводенний тренінг для представників спілки громадський об'єднань та батьківських колективів з усієї України, в якому взяла участь Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка Марина Порошенко.

Вітаючи учасників тренінгу, дружина Президента Марина Порошенко подякувала обласній владі та громадським організаціям за підтримку в запровадженні інклюзії в Запорізькій області та в Україні.

-        Невід'ємною частиною освітньої реформи є інклюзивна освіта. Дуже важливо, що в десятки разів збільшилася кількість дітей з особливими освітніми потребами, які пішли до загальноосвітніх шкіл, а українці відчули реальні зміни щодо отримання якісної освіти для своїх дітей, - підкреслила Марина Анатоліївна.

Тренінг приходив у нещодавно створеному Інклюзивно-ресурсному центрі Мелітополя. Це один з 29 запланованих до відкриття в Запорізькій області. Саме на відкритті ІРЦ буде зроблено акцент у запровадження інклюзивної освіти в регіоні.

Нагадаємо, що за ініціативи Марини Порошенко Запорізька область стала пілотною з реалізації реформи в інклюзивній освіті.

-        Бути першими завжди важко, але нам вдалося зробити чимало за ці три роки. Головне, ми змінили відношення. У людей з'явилися віра і впевненість, - зазначив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Він поінформував учасників тренінгу, що обласна рада є надійним помічником у реалізації реформи. З обласного бюджету вже цього року на інклюзивну освіту виділено близько 5 млн. грн.

 

Дата публікації: 
12.06.2018