До Міжнародного Дня сім’ї у Мелітополі відбулися обласні спортивні змагання

Обласні змагання «Мама, тато, я – спортивна сім’я» зібрали у приміщенні ДЮСШ № 3 міста Мелітополь 14 команд.

Організаторами спортивного заходу виступили КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради спільно з управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Запорізьким  обласним відділенням НОК України, управлінням Мелітопольської міської ради та міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

З привітальним словом на відкритті спортивного свята виступив начальник управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Андрій Жорняк та головний фахівець обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ЗОР Ірина Клець. Показові виступи продемонстрували вихованці спортивних шкіл та клубів. Після урочистої частини розпочалася запекла боротьба за звання найсильнішої сім'ї.

За підсумками обласного етапу переможцями стали :

I місце – сім’я «Фоміних» Кам’янсько-Дніпровської ОТГ;

II місце – сім’я  «Єрьоменко» Водянської ОТГ;

II місце – сім’я «Череваті» Запорізький район.

Переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами та спортивним інвентарем. Кожна сім’я за участь у змаганнях отримала втішні подарунки від ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР та Запорізького обласного відділення НОК України.

Задоволення від спільної участі у цьому заході, біганини, азарту, перемог і розчарувань, спілкування та класного настрою отримали  дорослі й дітвора.

Переможці будуть готуватися до фіналу Всеукраїнського фестивалю, проведення якого відбудеться у вересні 2019 року у Києві.            

 

Фото надані КЗ «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради

                                                                

 Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
15.05.2019