Депутати затвердили Програму сприяння виконанню депутатських повноважень на 2018 рік і визначають напрямки спрямування коштів депутатського фонду

Цього року території Запорізької області можуть розраховувати на покращення своєї інфраструктури за рахунок депутатських фондів. Прийняте на 20-й сесії Запорізької обласної ради рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 54 (зі змінами та доповненнями)» дозволяє сподіватися, що в 2018 році розмір депутатського фонду залишиться на рівні 1 млн. грн.. 700 тис грн. із цієї суми кожен депутат зможе спрямувати на розвиток інфраструктури, і 300 тис. грн. – на адресну матеріальну допомогу тих, хто потребує лікування чи покращення соціально-побутових умов.

За словами ініціатора запровадження депутатського фонду депутата облради Олега Буряка та його колег-депутатів, минулого року реалізація Програми сприяння виконанню депутатських повноважень дозволила забезпечити ефективну діяльність депутатів обласної ради на територіях області, сприяти соціально-економічному розвитку Запорізького краю, вирішити нагальні проблеми  території області. Високий процент освоєння коштів (96,5%), на переконання депутатів, дає всі підстави для збільшення депутатського фонду на реалізацію інфраструктурних проектів з 700 тис. грн. до 1 млн. грн..  

Збільшення ресурсного забезпечення з 2018 року до 84 млн. грн. на кожний рік (із врахуванням квоти на 1 депутата 1,0 млн. грн.) надасть можливість реалізувати більш масштабні проекти на територіях, покращити матеріально-технічну базу бюджетних установ та закладів Запорізької області. Але ці плани залежатимуть від рівня наповнюваності казни області впродовж року.

Джерела фінансування депутатського фонду і напрямки спрямування ресурсів депутати визначатимуть під час чергової сесії Запорізької обласної ради, проведення якої заплановане на кінець березня.

 

Дата публікації: 
05.03.2018