Депутати районів та міста Запоріжжя показали свою спортивну майстерність на VI Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів рад усіх рівнів

З 12 по 17 червня 2017 року у місті Чорноморськ Одеської області відбулися змагання VI Всеукраїнської спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів та сільських, селищних і міських голів.

У складі збірної команди Запорізької області на цих престижних змаганнях виступали представники депутатського корпусу Чернігівського, Пологівського, Вільнянського, Василівського, Якимівського, Приморського, Веселівського районів та міста Запоріжжя.

Збірна команда Запорізької області завжди брала активну участь у всіх шести Спартакіадах. І цього року завоювала найкраще для себе п’яте загальнокомандне місце.

А найкращі результати показали наші спортсмени з настільного тенісу, виборовши перше командне місце. У особистому заліку вп’яте поспіль найсильнішою настільною тенісисткою серед жінок-депутатів України стала Мануйлівський сільський голова Приморського району Віра Рулевська. Серед чоловіків чудово виступив депутат Костянтинівської сільської ради Пологівського району Сергій Ложкін, який у дуже напруженій боротьбі посів третє місце.

Також успішно виступили наші шахісти: представник Вільнянського району Фелікс Короткевич показав, що з інтелектом у Запорізькій області все добре, посівши друге місце серед чоловіків. Надійною партнеркою у нього була депутат Якимівської селищної ради Ольга Файденко, яка посіла п’яте місце серед жінок. А за підсумками змагань команда шахістів виборола друге місце.

У змаганнях з шашок третє місце серед жінок посіла представниця Чернігівського району Наталія Бистрицька, а її партнер Віктор Кравцов посів восьме місце серед чоловіків, і за підсумками змагань команда шашистів виборола четверте місце.

Наші волейболісти вибороли почесне шосте місце, а представники футзалу посіли дев’яте місце, принісши команді Запорізької області дуже важливі залікові очки, які дозволили нашій команді вперше піднятися на досить високе місце.

Запорізька обласна рада дякує всім членам збірної команди Запорізької області за активну участь у VІ Всеукраїнській  спартакіаді та популяризацію фізичної культури, спорту і здорового способу життя, а також усім керівникам районів, хто сприяв участі Запорізьких спортсменів у цих престижних змаганнях.

 

Дата публікації: 
19.06.2017