Депутати перевірили діяльність інтернатних закладів Мелітопольського району

Робоча група щодо організації робочих поїздок до шкіл-інтернатів, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст області, провела віїзне засідання в закладах Мелітопольського району.

На порядку денному у депутатів обласної ради Тетяни Ковиліної, Геннадія Шевченка, Володимира Кюрчева було відвідування Мелітопольського ліцею-інтернату, Мелітопольської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Гармонія», Мелітопольської спеціалізованої школи-інтернату «Творчість», Новомиколаївської загальноосвітньої школи-інтернату, Терпіннівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату.

Кожен керівник школи-інтернату пишається здобутками своїх вихованців та педагогічного колективу. Так, директор Мелітопольського ліцею-інтернату Тамара Кондрашова відзначила успіхи дітей в олімпіадах, змаганнях та конкурсах на міському, обласному та Всеукраїнських рівнях у різних галузях знань, вона також додала, що випускників охоче приймають й закордонні навчальні заклади для подальшого навчання. Директор «Гармонії» Юрій Семикін впровадив вперше для області навчання дітей-аутистів, які навчаються разом з дітьми з затримкою розумового розвитку, але діти беруть участь у конкурсах краси, виставах, соціалізуються за рахунок громадських та вихованих заходів і найголовніше – їм це вдається.

Членів робочої групи ознайомили з основними показниками діяльності закладів, робочими документами, які цікавили представників обласної ради. Учасники зустрічей також обмінялися думками щодо формату майбутньої роботи інтернатних установ. Враховуючи, що метою робочої групи є більш детальне ознайомлення з діяльністю шкіл – інтернатів та питання можливої реорганізації, з урахуванням вимог Закону України «Про освіту», депутати висловили низку критичних зауважень щодо методів роботи колективів закладів.

Керівники закладів уважно вислухали пропозиції членів робочої групи, самі ж представники зауважили, що усі висновки та рекомендації від робочої групи оприлюднять офіційно під час фінальних спільних засідань.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.04.2019