Депутати облради долучилися до роботи над проектом Стратегії розвитку Запорізької області до 2027 року

Тривають засідання членів підвідомчої робочої підгрупи з розробки проекту Стратегії регіонального розвитку Запорізької області на період до 2027 року та Плану заходів на 2021-2023 роки з її реалізації.

Члени робочої групи працюють у підгрупах у розрізі галузей і станом на сьогодні перші засідання пройшли у галузях промисловості та агропромислового комплексу. До робочої підгрупи з питань промисловості увійшли депутати обласної ради Олег Буряк та Олександр Рєпкін, з питань агропромислового комплексу – Катерина Луценко, Віталій Лупинос. Також, у засіданнях взяли участь представники управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату обласної ради, громадських організацій, підприємств області, вчені. Перші збори мали установчий характер і на них обговорили організаційні питання, графік роботи та подальших зборів робочих підгруп. Кожна підгрупа самостійно обирає формат роботи, виокремлює свої завдання, цілі, заходи та шляхи їх досягнення.

Склад робочої групи розробляли з можливістю враховувати позицію вчених, громадськості та підприємців для досягнення максимальної ефективності.

В подальшому пройдуть засідання робочих підгруп з розробки проекту Стратегії розвитку області з інших галузей.

Наразі в області діє Стратегія регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.04.2019