Депутати наполягають на відновленні виплат адресної соціальної допомоги із депутатського фонду

У районах області до кінця поточного року планують збудувати і відкрити низку нових спортивних майданчиків. На умовах співфінансування з місцевими бюджетами держава виділила Запорізькій області 8 млн. 91 тис. грн.. Території, які нададуть проєкт будівництва і зможуть покрити 50% видатків, отримають шанс стати учасником програми.

Як розповіла учасникам сьогоднішнього засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету начальник управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА Наталія Власова, зараз йде процес збору пропозицій від територій. За умовами проєкту, нові спортивні майданчики можуть з’явитися на території загальноосвітніх закладів комунальної власності. Вартість пропозицій, які вже надійшли до управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА, - від 1,5 до 27 млн. грн..

Враховуючи, що загальна сума, яка може бути використана для будівництва спортмайданчиків, не перевищує 16 млн. грн., будуть відібрані проєкти в рамках цих видатків. Головне, щоб вони відповідали вимогам – були безпечними і надавали можливість займатись мінімум чотирма видами спорту.

Як зазначили депутати, члени бюджетної комісії, після формування переліку заявок, вони детально вивчать кожен проект і визначаться із переможцями.

Під час робочого засідання депутатської комісії з питань бюджету присутні на ньому Сергій Ткаченко, Ірина Максимова і Василь Хвостак розглянули також питання припинення виплат фізичним особам за рахунок Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради. Як зазначила депутат облради Ірина Максимова, виплати із депутатського фонду не здійснюються з квітня 2019 року.

- Ми зустрічаємось з людьми, даємо їм надію на виплату грошей, які їм життєво необхідні на лікування, а виплати не здійснюються. Ми, депутати, тільки «за» те, щоб нас перевіряли, але якщо перевірки затягуються і не дають змоги нам, депутатам, виконувати свою місію, - це вже не добре, - зазначив депутат Запорізької облради Василь Хвостак.

На наступному засіданні депутати планують визначити причину затримки і наполягатимуть, щоб запоріжців, які побували на особистих депутатських прийомах і отримали позитивний висновок про необхідність виплати адресної соціальної допомоги, отримали її найближчим часом.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.07.2019