Черговий молитовний сніданок у Запорізькій обласній раді присвятили 1030-річчю Хрещення Русі-України

9-й місяць поспіль у Запорізькій обласній раді шанують традицію біблійних читань. – Вчергове за круглим столом зали для офіційних церемоній обласної ради зібрались на молитовний сніданок речники духовенства під приводом Єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія, представники місцевого самоврядування під керівництвом голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака, громадські активісти і волонтери. Запорізьку обласну раду на біблійних читаннях також презентували заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Марченко, депутати Запорізької обласної ради Світлана Абдурахманова, Едуард Гугнін.

Перед початком біблійних читань голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак акцентував увагу на доречності об’єднання всіх конструктивних сил регіону в переломні для нашої держави часи.

- Дуже важливо разом молитися за Україну, за її захисників, за її дітей. Віра – найголовніше, що є в кожного з нас, - сказав Григорій Самардак.

Голова обласної ради із вдячністю прийняв від Єпископа Запорізького і Мелітопольського Фотія Біблію українською мовою у перекладі Патріарха Київського і всієї Русі - України Філарета. Унікальне видання буде служити духовним потребам всієї обласної ради і її відвідувачам, запевнив Григорій Самардак.

Крім того, під час офіційної частини молитовного сніданку волонтери і організатори Фестивалю сім`ї у Запоріжжі Інна Пінчук і Дмитро Матюхін вручили подяки і фірмові футболки всім, хто допомагав у проведенні широкомасштабного свята, вже 6-го за рахунком.

Власне, читання Євангелія від Матфея, обговорення прочитаних псалмів і спільна молитва дозволили учасникам молитовного сніданку відчути єдність і отримати заряд духу для подальшої роботи задля розвитку Запорізького краю. Єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій зауважив, що, якби люди протягом 1030 років, які минули від Хрещення Русі-України, слідували заповідям Божим, ми б не знали, що таке війна, братовбивство, захоплення земель та інші злочини, які заважають жити в мирі і в гармонії.  

Наступні біблійні читання в Запорізькій обласній раді заплановані на 6 вересня.

 

 

Дата публікації: 
03.08.2018