«Бошки» стоп! Зупинимо наркоторгівлю в Запорізькій області»: соціально активні запоріжці обговорили методи популяризації здорового способу життя

Ініціативна група з представників 60-ти громадських організацій виступила ініціатором «круглого столу» на тему «Бошки» стоп! Зупинимо наркоторгівлю в Запорізькій області», до якого долучились представники обласної та міської влади, релігійних організацій, правоохоронних органів, експерти (психологи, ІТ-спеціалісти, лікарі-наркологи), громадськість.

Під час дискусії на інформаційному майданчику у Запорізькій обласній раді активно обговорювалась тема нових методів та збільшення швидкості розповсюдження речовин, від яких людина стає залежною. Учасники виступили із висвітленням заходів запобіганню наркоторгівлі в місті та області, адже, на думку модераторів заходу, все більше дітей та молоді залучують наркоторгівці для розповсюдження й до споживання наркотичних речовин.

Присутні повністю підтримують ідею здорової нації та наголошують, що необхідно залучувати дітей, молодих та дорослих людей до спорту, збагачувати їх духовність та розвивати глибоке розуміння «сім’ї», «дружини та чоловіка», «батька та матері», «батьків та дітей». Це, за словами виступаючих, дасть змогу будувати міцні, морально та фізично здорові сім’ї.

«Круглий стіл» підтвердив, що об’єднання зусиль влади, правоохоронних органів, громадських організацій та небайдужість громадян дозволять зробити наше суспільство здоровим, морально стійким до загроз залежності, й не тільки зупиняти атаки та провокації, а попереджати загрозливі ситуації.

У обговоренні нагального питання активну участь взяв представники Запорізької обласної ради. Зокрема, начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради Анатолій Остапенко.

Дата публікації: 
14.11.2017