60 призовників поповнили лави військовослужбовців України

На базі обласного збірного пункту Запорізького обласного військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України, 16 з 60 хлопців будуть служити у Президентському полку.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, звертаючись до призовників та їх рідних, які прийшли провести хлопців на службу, зазначив:

- Є така професія Батьківщину захищати. Вже понад чотири роки ми з особливою турботою проводжаємо на строкову службу молодих перспективних хлопців. Хлопців, які будуть захищати нашу державу. Від імені голови облради Григорія Самардака та депутатського корпусу облради дякую за той свідомий вибір, який ви зробили, – захищати Україну від ворогів, захищати її територіальну цілісність та суверенітет, спокій дітей. Бажаю, щоб служба пройшла легко, а отриманні навички та знання ви застосовували лише в мирному житті. Україна обов’язково переможе і в Україні запанує мир!, - сказав Володимир Подорожко.  

Ветерани війн минулих років відзначили особливість та поважність можливості, яка випала хлопцям, - вміти захищати свою Батьківщину. Гості дали настанову молоді: діяти так, щоб захистити свою, товариша, сім’ї честь та життя.

Призовники ж розуміють, що, вставши на обрану стежину, прийшовши сьогодні до військового комісаріату, вони погодилися йти далі та не звертати з обраного шляху.

Урочистість заходу підкреслили патріотичні творчі номери.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
09.10.2018