58% громадян в Україні не знають, як захистити свої права. Змінити ситуацію має просвітницький проект Мінюсту

Згідно з Указом Президента, 2018 рік оголошено роком реалізації право просвітницького проекту «Я маю право!». Його мета – формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України у різних сферах життя.

Міністерство юстиції наводить такі данні: 58% громадян України ніколи не захищали свої права, бо не знали як. Змінити ситуацію мають заходи, заплановані в рамках реалізації національного проекту, серед яких – робота мобільних груп, які надаватимуть виїзні консультації з правових питань, безоплатна первинна правова допомога в усіх населених пунктах, просвітницька робота серед учнівської молоді тощо.

Як повідомляється на сайті Міністерства юстиції України, тільки за два місяці поточного року,  в рамках реалізації проекту «Я МАЮ ПРАВО!» громадяни отримали 33 тисячі консультацій фахівців юстиції та системи безоплатної правової допомоги. Здебільшого допомогу надавали в рамках роботи мобільних пунктів безоплатної правової допомоги та гарячими телефонними лініями при головних територіальних управліннях юстиції.

Більше інформації – за посиланням

Дата публікації: 
07.03.2018