5-й в області бізнес-інкубатор відкрили в Запорізькому національному технічному університеті

Бізнес-інкубатор створено на базі кафедри менеджменту Економіко-гуманітарного інституту ЗНТУ в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області.

Основна мета створеного майданчика – надання підтримки в інноваційному  підприємництві,  розвиток стартапів, юридична та бухгалтерська допомога підприємцям-початківцям. Це вже п’ятий  бізнес-інкубатор, створений в нашому регіоні, його особливість -  функціонування лабораторії для моделювання віртуальної реальності та 3D - друку.

Для створення підприємницького простору університет надав два приміщення (аудиторну та технологічну), з обласного бюджету були виділені кошти на придбання оргтехніки, комплектуючих до мультимедійної станції для 3D моделювання та створення віртуальної реальності. Крім того, тут облаштовані 12 робочих місць з комп’ютерами та підключенням до інтернету. 

З відкриттям  бізнес-інкубатора студентів привітали перший заступник голови облдержадміністрації Елла Слепян, начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради виконавчого апарату Запорізької обласної ради Анатолій Остапенко, генеральний директор  регіонального Фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко, ректор ЗНТУ, депутат обласної ради  Сергій Беліков.

- Підприємці – це завжди ініціативні люди, які вміють приймати рішення і генерувати цікаві, успішні проекти та втілювати їх у життя, - зазначив у вітальному слові начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради Анатолій Остапенко. – Та молодим підприємцям важлива підтримка, тож обласна рада разом обласною державною адміністрацією і надалі сприятимуть розвитку цього бізнес-інкубатора та появі нових, аби наша молодь могла реалізувати свої ініціативи в Запорізькій області.

Від імені голови Запорізької облради та депутатського корпусу Анатолій Вікторович побажав студентам-підприємцям успіху й натхнення у власній справі.

Ректор ЗНТУ Сергій Беліков зауважив, що ті студенти, які навчаються в університеті, матимуть змогу реалізувати свій потенціал та розпочати перші самостійні проекти, поєднуючи підприємницьку діяльність з навчанням.  До слова, учасником інкубатора на конкурсній основі може стати студент будь-якого вишу, який пройшов відбір за результатами відкритого конкурсу та готовий зареєструватися як підприємець, або приватний підприємець, який займається бізнесом до 1 року.

Гості урочистої події разом зі студентами оглянули можливості інноваційного бізнес-інкубатора та ознайомилися з напрацюваннями студентів університету.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
11.10.2018