37 роїв розпочали боротьбу за звання переможця II обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Близько 450 справних юнаків і відважних дівчат з усіх куточків Запорізької області зібрались на території комунального закладу «Запорізький обласний ліцей-інтернат з посиленою військовою підготовкою «Захисник» Запорізької обласної ради, аби визначити переможця II обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Перед офіційною церемонією відкриття 5-денних змагань керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко відвідав наметове містечко, яке найближчими днями стане для джур і базою підготовки, і полем «битви», і місцем зустрічей і знайомств, і територією відпочинку. Особисто потиснувши руки «ветеранам» джурівського руху, Володимир Подорожко побажав успіху і перемог і досвідченим гравцям, і новачкам патріотичної гри.

Ознайомившись із складом учасників, керуючий справами виконавчого комітету Запорізької обласної ради з приємністю відзначив, що з року в рік їх кількість зростає, - сьогодні позмагатись у «Сокіл» («Джура») до Запоріжжя з’їхались 37 команд, хоча в минулому році їх було 32, - долучились  представники новостворених ОТГ.

- Молодь дедалі більше цікавиться історією, традиціями свого народу, переймається своїм патріотичним вихованням. А «Сокіл» («Джура») – найкращий спосіб виявити, хто краще опанував спортивне орієнтування, інтелектуальні ігри, здатен пройти інші випробування сили, волі і знань. Тільки та молода людина, яка знає свою історію, має майбутнє, - сказав Володимир Подорожко, вітаючи джурів і їхніх викладачів.

До речі, цьогорічна дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») присвячена 100-річчю Української революції 1917 – 1921 років.

Тож, рої, які доказали свої переваги на міських і районних змаганнях,  розпочали боротьбу за звання кращих в області. Переможець обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») представлятиме Запорізьку область в серпні в Переяслав-Хмельницькому.

 

Дата публікації: 
11.06.2018